Page 9 - Zpravodaj BB 10_21_www
P. 9
Inzerce
Dům dětí a mládeže Brumov-Bylnice,
okres Zlín, příspěvková organizace TÁBOROVÁ KYTARA: výuka na kytaru, písně FLORBAL HROU: základní herní činnosti, hra, PRO DOSPĚLÉ
k táboráku, pro začátečníky i mírně pokročilé 1. – 2. třída
ČT 15:30 – 16:30, 1. stupeň DDM M. Froněk 500,- KČ (děti budou vyzvednuty vedoucím kroužku
ČT 16:30 – 17:30, 2. stupeň DDM M. Froněk 500,- KČ ve školní družině) KALANETIKA: relaxační cvičení pro radost a zdraví
ST 13:45 – 14:45 hala ZŠ M. Ptáček 400,- Kč PO, ST 19:00 – 20:00 DDM M. Ptáčková dle počtu
BRUMBYHO MAŽORETKY DĚTI: rytmika a prvky (kroužek bude zahájen 20. 9.)
tance, vystoupení, 1. stupeň FLORBAL I.: rozvíjení a zdokonalování herních
Termín bude ještě upřesněn. K. Trčková 600,- Kč činností, hra, 3. – 5. třída ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ: relaxační cvičení pro zdraví
ST 15:00 – 16:30 hala ZŠ M. Ptáček 500,- Kč ST 16:30 – 17:30 DDM M. Vaňková dle počtu
MODERNÍ TANCE: různé druhy tanců, sestavy (kroužek bude zahájen 6. 10.)
NABÍDKA KROUŽKŮ PO 16:00 – 17:30 ZŠ P. Sudická 500,- Kč FLORBAL II.: rozvíjení a zdokonalování herních TÁBOROVÁ KYTARA: výuka na kytaru
COUNTRY TANCE: základy tance, sestavy, 1. stupeň činností, hra, 6. – 9. třída ČT 17:30 – 18:30 DDM M. Froněk 1000,- Kč
PO 15:30 – 17:00 hala ZŠ M. Ptáček 500,- Kč
2021/2022 ÚT 16:00 – 17:30 ZŠ P. Sudická 500,- Kč (kroužek bude zahájen 23. 9.)
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: prvky gymnastiky
Kroužky začínají v daný den od 20. září 2021. TS Waves – DISCODANCE děti, mladší: základy (tance, kruhy, přeskoky, apod.) AQUA AEROBIC: relaxační cvičení (i pro 2. stup.
ZŠ)
tance, nácvik sestav, vystoupení, 6 - 9 let ÚT 14:30 – 15:30, 1. stupeň DDM M. Šánková 500,- Kč
ÚT 16:30 – 17:30 DDM K. Měšťánková 600,- Kč ÚT 16:30 – 17:30 bazén A. Loucká dle počtu
(kroužek bude zahájen 5. 10.) ÚT 15:30 – 16:30, MŠ DDM M. Šánková 500,- Kč (kroužek bude zahájen 5. 10.)
ANGLICKÁ KONVERZACE: rozvíjení slovní zásoby a
komunikativních schopností pro žáky TS Waves – DISCODANCE děti, starší: základy ŠKATULATA: pohybové a sportovní hry, 1. - 3. třída KREATIVNÍ KURZ: nové náměty, tvorba
PO 15:00 – 16:15 DDM M. Lysáková 400,- Kč
7. – 9. ročníku (bližší informace u I. Bařinkové) tance, nácvik sestav, vystoupení, od 10-ti let (1x za 14 dnů)
Dle domluvy ZŠ I. Bařinková 500,- Kč ST 15:00 – 16:30 DDM I. Bičejová 600,- Kč ÚT 15:00 – 17:00 DDM J. Pastierčinová dle počtu
BROUČCI: cvičení maminek s dětmi, tanečky (kroužek bude zahájen 5. 10.)
RUSKÝ JAZYK: základy ruského jazyka, výuka, pro KONDIČNÍ CVIČENÍ A TANEC: kondiční cvičení, PO 10:00 – 11:30 DDM F. Daňová 250,-/350,- Kč
(kroužek bude zahájen v pondělí 4. 10.)
žáky ZŠ (od 3. třídy)) choreografie, od 14-ti let VEČERY S KERAMIKOU: tvoření z keramiky
ST 17:00 – 18:30 DDM Vaško, Lysáková dle domluvy
ÚT 14:30 – 15:30 DDM A. Potapenko 500,- Kč SO 9:00 – 10:30 zrcadl. sál K. Šimšálková 600,- Kč BRUSLENÍ PRO RADOST: volné bruslení, hry (kroužek bude zahájen 6. 10.)
ÚT 13:00 – 14:00 ZS F. Daňová 200,-/500,- Kč
KREATIV: tvořivé nápady, nové výtvarné techniky, ŠACHY: základy hry, rozvíjení myšlení, soutěže
2. - 5. třída PÁ 17:00 – 18:30 DDM J. Častulík 500,- Kč SPORTOVNÍ PLAVÁNÍ: výuka plavání Dále nabízíme:
ST 16:00 – 17:00 DDM M. Lysáková 300,- Kč PÁ 14:00 - 15:00, začátečn. bazén M. Šánková 600,- Kč
JIU-JITSU: základy sebeobrany s prvky jiu-jitsu, PÁ 15:00 - 16:00, pokroč. bazén M. Šánková 600,- Kč
PLASTIKOVÝ MODELÁŘ: stavba plastikových a starší LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ – stěna 7 m vysoká, 14
papírových modelů letadel a vojenské techniky PO 16:30 – 18:00 nár. škola F. Matějíček 500,- Kč LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ I.: základy lezení s horním cest, s instruktorem a lezeckým vybavením
PÁ 15:00 – 17:00 horní škola J. Špalek 500,- Kč jištěním, hry, uzlování, 1. stupeň
(kroužek bude zahájen od 1. 10.) JIU-JITSU: základy sebeobrany, mladší děti a MŠ ÚT 17:30 – 18:30 DDM J. Surmařová 600,- Kč ČT 18:00 – 19:00 DDM A. Strnad
ST 16:30 – 17:30 nár. škola F. Matějíček 500,- Kč 50,- Kč/ osoba
PSANÍ VŠEMI DESETI: psaní v programu MOUNT LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ II.: základy lezení 30,- Kč/ do 15-ti let
Blue, od 4. třídy STOLNÍ TENIS: pravidla a základy hry, trénink, s horním jištěním i jako prvolezec, hry, uzlování
ÚT 14:00 – 15:00 ZŠ M. Ptáček 400,- Kč soutěže ČT 15:50 – 16:50, I. stupeň DDM A. Strnad 600,- Kč STOLNÍ TENIS – oblíbená hra s kamarády nebo
PÁ 17:00 – 18:30 DDM Z. Dorňák 500,- Kč ČT 16:55 – 17:55, II. stupeň DDM A. Strnad 600,- Kč rodiči
KERAMIKA I.: práce s hlínou, výroba drobných Po domluvě DDM 70,- Kč/ hodina
předmětů (začátečníci) SPORŤÁČEK: sportovní všehochuť - ringo, vybíjená,
ST 15:00 – 16:00 DDM M. Lysáková 700,- Kč přehazovaná, florbal, lezení na stěně aj., od 3. třídy MLADÝ ZDRAVOTNÍK: základy první pomoci, ZRCADLOVÝ SÁL – vhodné pro max. 10 cvičících
ČT 14:45 – 15:45 DDM M. Ptáček 400,-Kč soutěže, od 3. třídy osob
ÚT 15:30 – 17:00 DDM A. Potapenko 500,- Kč
KERAMIKA II.: práce s hlínou, výroba drobných Po domluvě horní škola 100,- Kč/hodina
předmětů (pokročilí) SPORTOVNÍ KARATE A SEBEOBRANA: sportovní
ST 16:00 – 17:00 DDM M. Vaško 700,- Kč průprava a základy sebeobrany, 7 - 11 let
ČT 16:00 – 17:30 nár. školal M. Coufal 500,-Kč Bližší informace o kroužcích a přihlášky naleznete
MLADÝ RYBÁŘ: základy rybaření a rybolovu, (+ roční členský příspěvek Akademii Karate Val. Klobouky)
získání rybářského lístku (2. – 8. třída) na web. stránkách DDM v sekci „Kroužky a akce”.
ÚT 16:00 – 17:30 DDM Z. Janáč 500,- Kč ODBÍJENÁ I. – II.: základy hry, pravidla, soutěž Mobil: 605 433 128, tel.: 577 330 586, web:
ÚT, ČT 15:30 – 17:00 hala ZŠ
R. Ritter, M. Lysáková 400,- Kč
MYSLIVOST: myslivecká a lovecká tématika a s tím http://ddmbylnice.hyperlinx.cz
související činnosti v přírodě (2. – 8. třída) e-mail: ddmbru@zlinedu.cz
ST 15:30 – 17:00 DDM J. Raja 500,- Kč
Hledáme posilu do našeho týmu!
na pozice:
SERVISNÍ TECHNIK
Městská knihovna v Brumově-Bylnici - provádění údržby a servisu IT zařízení
zve rodiče na mateřské dovolené na - výroba a kompletace počítaček stravenek
- technická podpora a řešení požadavků zákazníků
TVOŘIVÉ DOPOLEDNE Hledáme pracovníka s elektrotechnickou kvali kací. Pokud je pro Vás
elektronika koníčkem a kromě oprav zařízení máte chuť podílet
SE ČTENÍM se rovněž na vývoji nových výrobků, jste pro nás ten správný člověk.
PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ C#, .NET
středa 6. října 2021 - programování C#, .NET aplikací,
v 10 hodin - práce s databázemi, většinou MS SQL
- údržba a rozvoj stávajících aplikací
Jedná se o vývoj a údržbu našeho vlastního systému MMS CAMO
pro monitorování strojů (MES) a našich systémů a aplikací
pro zpracování čárových kódů. Mezi uživatele našich systémů patří
význačné strojírenské rmy a velké obchodní řetězce.
julinkova@camo.cz nebo tel. 724 051 951
CAMO, spol. s.r.o.,
Osvobození 237 www.camo.cz
76321 Slavičín
www.brumov-bylnice.cz • zpravodaj@brumov-bylnice.cz 9